čas serveru: 22:47:09

Název: Karlův most

Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 7427