Olej / plátno
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )
Rozměr: 63 x 86 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 892
2 500 Kč | 14.10.2019 21:14:27 |