Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 133 x 133 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 927