čas serveru: 11:42:26

Oldřich Hlavsa

Název: Meandr řeky

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1017

Účastníci: 13

Příhozy: 54

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
42 000 Kč 02.12.2019 21:11:54
41 000 Kč 02.12.2019 21:08:07
40 000 Kč 02.12.2019 21:07:20
36 000 Kč 02.12.2019 21:07:01
35 000 Kč 02.12.2019 21:06:50
34 000 Kč 02.12.2019 21:06:19
33 000 Kč 02.12.2019 21:06:04
31 000 Kč 02.12.2019 21:05:39
30 000 Kč 02.12.2019 21:02:41
26 000 Kč 02.12.2019 21:02:19
25 000 Kč 02.12.2019 20:58:05
20 000 Kč 02.12.2019 20:57:48
19 500 Kč 02.12.2019 20:57:39
19 000 Kč 02.12.2019 20:57:29
18 500 Kč 02.12.2019 20:57:16
18 000 Kč 02.12.2019 20:57:04
17 500 Kč 02.12.2019 20:56:45
17 000 Kč 02.12.2019 20:56:12
16 500 Kč 02.12.2019 20:55:39
16 000 Kč 02.12.2019 20:54:54
15 500 Kč 02.12.2019 20:54:23
15 000 Kč 02.12.2019 20:50:28
12 000 Kč 02.12.2019 20:37:08 Přehozeno limitem
12 000 Kč 02.12.2019 20:37:08
11 500 Kč 02.12.2019 20:36:59 Přehozeno limitem
11 000 Kč 02.12.2019 20:36:59
10 500 Kč 02.12.2019 20:36:49 Přehozeno limitem
10 000 Kč 02.12.2019 20:36:49
9 500 Kč 02.12.2019 20:33:29 Přehozeno limitem
9 000 Kč 02.12.2019 19:04:02
8 500 Kč 02.12.2019 18:45:45
8 000 Kč 02.12.2019 15:23:20
7 500 Kč 02.12.2019 13:37:52
7 000 Kč 02.12.2019 13:37:47 Přehozeno limitem
7 000 Kč 02.12.2019 13:37:47
6 500 Kč 02.12.2019 07:01:37 Přehozeno limitem
6 000 Kč 02.12.2019 05:40:33 Přehozeno limitem
5 500 Kč 02.12.2019 05:40:33
5 000 Kč 01.12.2019 15:03:28 Přehozeno limitem
4 900 Kč 01.12.2019 15:03:28
4 800 Kč 01.12.2019 15:03:10 Přehozeno limitem
4 700 Kč 01.12.2019 15:03:10
4 600 Kč 01.12.2019 11:39:07
4 500 Kč 30.11.2019 09:39:36
4 400 Kč 29.11.2019 23:52:39
4 300 Kč 29.11.2019 15:40:08
4 200 Kč 15.11.2019 21:49:17
4 100 Kč 15.11.2019 10:11:19
4 000 Kč 15.11.2019 00:41:39
3 900 Kč 24.10.2019 22:39:26
3 800 Kč 21.10.2019 17:19:04
3 700 Kč 20.10.2019 20:37:30
3 600 Kč 19.10.2019 14:19:27
3 500 Kč 18.10.2019 21:06:19