čas serveru: 08:33:27

Josef Čapek

Název: Na cestičce

Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 18,5 x 22,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 102

600 Kč 17.06.2019 14:19:11
500 Kč 02.06.2019 18:56:00