čas serveru: 03:33:26

Robert Jiran

Název: Společnost

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1022

Příhozy: 50