Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 25,5 x 34,5 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1026
2 100 Kč | 02.12.2019 19:34:39 | |
2 000 Kč | 30.11.2019 09:42:00 |