Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr ve výřezu 18 x 35 cm
Rozměr: 18 x 35 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1033