čas serveru: 08:21:39

Název: Přístav

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 1045