čas serveru: 13:09:46

K. Vydra

Název: Říčka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 78, stav původní )

Rozměr: 47 x 62 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1053