čas serveru: 06:31:30

Jan Rapin

Název: Odpočívající

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1076