čas serveru: 06:22:10

Jan Rapin

Název: Zátiší s Loutnou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1079