čas serveru: 14:22:27

Jaroslav Mandl

Název: Dimenze I.

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2019, stav perfektní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 59 x 89 cm

Aktuální cena: 9 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1179