čas serveru: 02:17:33

Charlotta Burešová

Název: Cínie a Hledíky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1955, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 36 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1181