čas serveru: 15:01:29

Jan Bauch

Název: Odysseus

Kvaš
( signováno vlevo dole, datováno 1971, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
štítek z Galerie Dílo, popis autora

Rozměr: 40 x 20 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1187