čas serveru: 09:32:23

F. Kusý

Název: Jarní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 60 x 87 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 1206