čas serveru: 04:01:20

Název: Na řece

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1207