čas serveru: 06:28:28

Josef Fiala

Název: Trhání lnu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, žák prof. V. Hynaise, stav slušný )

Rozměr: 51 x 66 cm

Aktuální cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 7 900 Kč

Id aukce: 1235

8 400 Kč 04.02.2020 21:34:24
7 900 Kč 03.02.2020 21:48:18