čas serveru: 07:16:45

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Ovce na pastvě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1956, žák prof. E. Dítěte a Jaksche a dále pak prof. Schwaingra , stav perfektní )

Rozměr: 38 x 55 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1237