čas serveru: 04:23:07

Antonín Majer

Název: Na bramborách

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, studoval u prof. Brožíka, Hynaise a Schwaigra, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 64 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 1241