čas serveru: 11:51:06

Havlata

Název: Za soumraku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 43 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1251