čas serveru: 00:32:18

Vecina

Název: Předjaří

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1274