čas serveru: 05:23:44

E. Thpunis

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Belgie

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1279