čas serveru: 21:50:42

Monogramista VF

Název: Břízy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 96 x 75 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1304