čas serveru: 07:50:27

Gustav Porš

Název: U lesa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 47 x 60 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1322