čas serveru: 14:37:49

Jan Honsa

Název: Podzim u Chocně

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )

Rozměr: 24 x 27 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1332