Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav slušný )
přiložen odborný posudek JUDr. et PhDr. Jaromír Stach,
Rozměr: 43 x 64 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1335