čas serveru: 13:51:42

Alois Kalvoda

Název: Ve strži

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1408

Účastníci: 12

Příhozy: 49

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
38 000 Kč 23.04.2020 20:57:16
37 000 Kč 23.04.2020 20:56:17
36 000 Kč 23.04.2020 20:55:29
35 000 Kč 23.04.2020 20:54:20
34 000 Kč 23.04.2020 20:42:00 Přehozeno limitem
34 000 Kč 23.04.2020 20:42:00
33 000 Kč 23.04.2020 20:41:50 Přehozeno limitem
32 000 Kč 23.04.2020 20:41:50
31 000 Kč 23.04.2020 20:39:10 Přehozeno limitem
30 000 Kč 23.04.2020 20:39:10
29 000 Kč 23.04.2020 20:38:47 Přehozeno limitem
28 000 Kč 23.04.2020 20:38:47
27 000 Kč 23.04.2020 20:38:18 Přehozeno limitem
26 000 Kč 23.04.2020 20:38:18
25 000 Kč 23.04.2020 20:37:37 Přehozeno limitem
24 000 Kč 23.04.2020 20:37:37
23 000 Kč 23.04.2020 20:37:28 Přehozeno limitem
22 000 Kč 23.04.2020 20:37:28
21 000 Kč 23.04.2020 20:24:41 Přehozeno limitem
20 000 Kč 23.04.2020 20:13:37
19 500 Kč 23.04.2020 12:12:14
19 000 Kč 23.04.2020 12:09:06
18 500 Kč 23.04.2020 12:05:04
18 000 Kč 23.04.2020 11:07:29
17 500 Kč 23.04.2020 10:32:24
17 000 Kč 23.04.2020 10:30:22
16 500 Kč 23.04.2020 07:38:03
16 000 Kč 22.04.2020 23:13:36 Přehozeno limitem
16 000 Kč 22.04.2020 23:13:36
15 500 Kč 22.04.2020 23:13:27 Přehozeno limitem
15 000 Kč 22.04.2020 23:13:27
14 500 Kč 22.04.2020 23:13:20 Přehozeno limitem
14 000 Kč 22.04.2020 23:13:20
13 500 Kč 22.04.2020 17:21:52 Přehozeno limitem
13 000 Kč 22.04.2020 17:21:52
12 500 Kč 22.04.2020 15:10:24 Přehozeno limitem
12 000 Kč 20.04.2020 20:46:38
11 500 Kč 13.04.2020 23:28:08
11 000 Kč 07.04.2020 12:23:48
10 500 Kč 16.03.2020 22:55:58
10 000 Kč 14.03.2020 22:16:24
9 500 Kč 14.03.2020 06:30:17 Přehozeno limitem
9 500 Kč 14.03.2020 06:30:17
9 000 Kč 13.03.2020 17:58:54 Přehozeno limitem
8 500 Kč 12.03.2020 07:12:17
8 000 Kč 09.03.2020 18:03:06
7 500 Kč 08.03.2020 07:35:58
7 000 Kč 04.03.2020 21:26:41
6 500 Kč 20.02.2020 14:23:27