čas serveru: 14:26:47

Jaroslav Mandl

Název: Třetí dimenze

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2019, stav perfektní )

Rozměr: 85 x 66,5 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1425