čas serveru: 14:00:41

František Kostínek

Název: Pohled na Šumavu od Radhostice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 79, stav slušný )

Rozměr: 13 x 32 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1426