čas serveru: 16:49:31

Josef Čapek

Název: Na kládě

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 18 x 27 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1439