čas serveru: 23:36:48

Josef Čapek

Název: Ve vodě

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1440