čas serveru: 04:40:05

Josef Čapek

Název: Letadlo

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1444