čas serveru: 09:50:48

Alois Kalvoda

Název: Radúz a Mahulena

Popis

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 28 x 34 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1493

Účastníci: 9

Příhozy: 28

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
17 500 Kč 25.05.2020 20:30:03
17 000 Kč 25.05.2020 20:29:53
16 500 Kč 25.05.2020 20:27:36
16 000 Kč 25.05.2020 20:25:41
15 500 Kč 25.05.2020 20:20:23
15 000 Kč 25.05.2020 20:09:23
14 500 Kč 25.05.2020 20:02:29
14 000 Kč 25.05.2020 19:51:17
13 500 Kč 25.05.2020 19:49:14
13 000 Kč 25.05.2020 19:49:05 Přehozeno limitem
12 500 Kč 25.05.2020 19:49:05
12 000 Kč 25.05.2020 19:48:55 Přehozeno limitem
11 500 Kč 25.05.2020 19:48:55
11 000 Kč 25.05.2020 19:46:16 Přehozeno limitem
10 500 Kč 25.05.2020 18:47:33
10 000 Kč 25.05.2020 18:47:20 Přehozeno limitem
9 500 Kč 25.05.2020 18:47:20
9 000 Kč 25.05.2020 18:13:03 Přehozeno limitem
8 500 Kč 25.05.2020 17:42:45
8 000 Kč 25.05.2020 12:10:29
6 000 Kč 24.05.2020 18:55:24
5 500 Kč 24.05.2020 15:48:11
5 000 Kč 24.05.2020 13:08:22
4 900 Kč 23.05.2020 13:53:29
4 800 Kč 23.05.2020 10:04:50
4 700 Kč 20.05.2020 23:30:01
4 600 Kč 30.04.2020 18:57:41
4 500 Kč 28.04.2020 14:43:37