čas serveru: 11:36:52

Název: Na hrázi rybníka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, autorský štítek, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 90 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1503