Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
původ z Francie
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 1508
Účastníci: 4
Příhozy: 8
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
10 000 Kč | 25.05.2020 20:31:36 | Přehozeno limitem |
9 500 Kč | 25.05.2020 20:31:36 | |
9 000 Kč | 25.05.2020 20:30:24 | Přehozeno limitem |
8 500 Kč | 25.05.2020 20:30:24 | |
8 000 Kč | 25.05.2020 20:28:18 | Přehozeno limitem |
7 500 Kč | 25.05.2020 20:27:51 | |
7 000 Kč | 25.05.2020 20:24:50 | |
6 500 Kč | 25.05.2020 20:23:29 |