čas serveru: 16:24:32

Ludovic Gignoux

Název: Aveyron - Saint Geniez

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
původ z Francie

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1508

Účastníci: 4

Příhozy: 8

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
10 000 Kč 25.05.2020 20:31:36 Přehozeno limitem
9 500 Kč 25.05.2020 20:31:36
9 000 Kč 25.05.2020 20:30:24 Přehozeno limitem
8 500 Kč 25.05.2020 20:30:24
8 000 Kč 25.05.2020 20:28:18 Přehozeno limitem
7 500 Kč 25.05.2020 20:27:51
7 000 Kč 25.05.2020 20:24:50
6 500 Kč 25.05.2020 20:23:29