čas serveru: 13:59:27

František Hudeček

Název: Noční chodec

( signováno vpravo dole, datováno 34, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 20 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1509