Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1937, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1510