čas serveru: 02:43:35

Zdeněk Hajný

Název: Mystická krajina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 97, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 1531