čas serveru: 04:10:58

Název: Francouzská krajina

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 30 x 37 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 1552