čas serveru: 14:01:36

Guiseppe de Sanctis

Název: Bulvár

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 120 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1555