čas serveru: 16:59:05

František Blažíček

Název: Babylon

Olej / sololit
( signováno vlevo uprostřed, datováno 2009, stav slušný )

Rozměr: 63 x 50 cm

Aktuální cena: 7 900 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 1660