čas serveru: 08:03:56

Lhoták

Název: Balóny

Litografie
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 23,5 x 16,5 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1717