čas serveru: 05:50:22

Fritsch

Název: Arabský obchodník

Mědirytina / kolorovaná akvarelem
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 18 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1718