čas serveru: 08:43:05

Gustav Průcha

Název: Cestou z veselice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1767