čas serveru: 08:16:16

Josef Multrus

Název: Portrét

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 51,5 x 43,5 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1770