čas serveru: 11:47:18

Banksy

Název: No more hope

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 30 x 26 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 1778