čas serveru: 15:11:20

František Michl

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 63 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1791