Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1960, žák prof. E. Dítěte a Jaksche a dále pak prof. Schwaingra , stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1803